BUFET

Bufet

2.2.2009   Tento bufet se bude nacházet na parkovišti - výchozím bodu pro výletníky na rozhlednu. Pochází ze stavebnice Auhagen č.13279. Rozhledna přijde umístit na vrchol kopce a bufet bude na parkovišti z kterého budou výletníci vyrážet na rozhlednu

Celá stavba bufetu se skládá poze z šesti kousků - 4 stěny, podlaha a střecha. Proto slepení není žádný problém. Hlavně zde ale chci ukázat, jak se dá jednoduše pozvednout vzhled takové hlouposti jako je bufet a může se stát velice pěkným detailem kolejiště. Proto se budu věnovat hlavně patině budovy.

 

 

 

V následujícím videu je zdokumentován celý postup sestavení a patiny bufetu:

Na střechu ještě přijde reklamní poutač, na stěnu nějaký plakát s pozvánkou na tancovačku a to vše nakonec stříknout matným lakem.

 

Toto video je mojí prvotinou tohoto druhu. Až po sestříhání jsem objevil nedostatky, které se na kameře při natáčení vůbec neprojevovaly - nedostatek světla, špatné barvy, špatné prokreslení detailů. Při natáčení jsem měl obrázek z kamery na monitoru před sebou a vše se zdálo vpořádku. Slibuji, že příště se již polepším.

Take zde naleznete některé momenty ze stavby ve fotogalerii:

 

 

Joomla templates by a4joomla