Veřejné záchodky

Zachodky_11

Tuto stavbu nenaleznete na mém domácím kolejišti, ale vytvořil jsem ji pro modul Skovice. Více o mojí aktivitě v oblasti modulů naleznete na webové stránce moduly.vlakytt.cz
Nedílnou součástí stanice musí být veřejné záchodky. Tato stavba je asi jako jediná na modulu tak trochu fikce, protože nevíme jaké hajzlíky před 40 lety ve Skovicích byly. Proto jsme si dovolili popustit uzdu fantazii a vyrobili "nějaké" záchodky. Slovo "nějaké" je ve vztahu že nevíme, jaké tam byly ve skutečnosti. Ty které jsme tam umístli jsem jednodušo obšvihl z webu http://kubickaparabola.wz.cz/. Rozhodně moje schopnosti a zkušenosti nedosahují pana Beňáka, takže moje kopie má k originálu dost daleko. Ale to koneckonců můžete posoudit z následujících fotografií.
Já jsem celou stavbu stavěl z Evergreenu. To má svá pro i proti. Bohužel se mi nepodařilo ani po třech týdnech sehnat proužky 0,5x0,25mm. Na Smíchově u pana Daleckého mají tyhle neustále vyprodané. Proto jsem oproti plánku nedělal obití latěma a také jsem vynechal latě v čelech stavby.

Joomla templates by a4joomla