Silniční podjezd

Silniční tunel

Silnice která vede celým kolejištěm musí někde končit. Proto jsem ji poslal do tunelu pod tratí na kraji panelu. Podjezd je tudíž zaslepený. Navíc díky okolním stavbám bude do tooto tunelu vidět pouze pomocí dentistickéh zrcátka. Musím říct, že jsem se u něj vyvztekal dost a dost, přestože se jedná o takovou prkotinu. Konečný výsledek je až na třetí pokus. První se mi nelíbil, tak jsem ho jednoduše rozebral a pustil se do druhého. Na ten jsem se ale tak vzteknul, že jsem ho dokonce rozdupl. S posledním jsem jakž takž spokojen i když i k němu mám výhrady. Ale zkrátka nemám tak šikovné ruce.

Původně jsem chtěl do tunelu udělat i poziční světla vodicí světla, anebo jak se říká těm světýlkám vlevo červeným a vpravo zeleným nebo bílým vedle silnice v tunelu. Světla jsem chtěl udělat pomocí světlovodů. Nakonec to ae vypadalo jako něco mezi kolotočem a kosmickou lodí. Takže jsem uto myšlenku opustil. Však se můžete podívat sami:

Montáž Vodicích světel Svítící tunel

Nyní je již osvětlen pouze stropními světly. Světlo zatím není zapojeno, takže na foto grafiích je prozatím "potmě". Takhle aktuálně vypadá s částečně dodělaným okolím:

Video tentokrát není, protože jsem natáčel vesměs první pokusy, které skončily v koši. Vlastní tunel čeká ještě na řadu detailů. No a jak jsem ho budoval najdete ve fotogalerii:


Joomla templates by a4joomla